Diēta slinkiem

ūdens slinkai diētai

Daudzi no mums nereti atsakās no vēlamā svara zaudēšanas tikai tāpēc, ka par šķērsli kļūst visādas dažāda rakstura problēmas, taču nereti galvenais šķērslis ir slinkums, kas neļauj iet uz priekšu uz loloto mērķi. Turklāt mēs liedzam sev iespēju iegūt skaistu augumu laika trūkuma, saspringta darba grafika, neregulāra nesabalansēta uztura un grūtību izvēlēties produktus, ko nozīmē konkrēta diēta. Un daudzi citi vienkārši sabojājas, neizturot jauno "ekstrēmo" diētu ķermenim.

Tiem, kuri atpazina sevi vismaz viena no iepriekšminētajiem iemesliem, ir labas ziņas, proti, svara zaudēšanas diēta slinkiem. Ar šīs sistēmas palīdzību jūs varat viegli atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, kā arī attīrīt un dziedēt ķermeni. Tas ir piemērots pat tiem, kuri nespēja izturēt savas iepriekšējās diētas, un, protams, tiem, kas vēlas labot rezultātu pēc svara zaudēšanas, izmantojot citas metodes.

Kāda ir slinkās diētas būtība? Uztura plāns slinkākajiem

Slinko diēta tā nosaukta ne tikai tāpēc, ka to ievērot nebūs grūti un bez piepūles, bet arī tāpēc, ka tai nav nepieciešami īpaši sagatavošanās darbi, produkti un daudz laika. Slinko svara zaudēšanas diētas būtība ir šāda: pirms jebkuras ēdienreizes (15-20 minūtes) jāizdzer tieši 2 glāzes tīra attīrīta ūdens, pēc kura var sākt ierasto maltīti.

Vēl viens svarīgs noteikums ir tāds, ka pārtikas uzsūkšanās laikā un 2 stundas pēc tam ir stingri aizliegts lietot jebkādu šķidrumu. No šejienes izriet 2 pamata uztura noteikumi slinkiem cilvēkiem uz ūdens:

  1. Izdzeriet tieši 2 glāzes ūdens 15-20 minūtes pirms ēdiena uzņemšanas.
  2. Pēc tam vēl 2 stundas neko nedzer un neēd.

Pēc 2 stundām var dzert ne tikai ūdeni, bet arī tēju vai kafiju, taču bez "saldiem pārsteigumiem" saldumu, cepumu, kūku u. c. Jo šajā gadījumā tu ēdīsi vēlreiz, un, spriežot pēc otrā slinko diētas noteikuma, pirms ēšanas ir jādzer ūdens, bet tu, kā kļuva skaidrs, to nedarīji.

Lūk, uztura plāns slinkākajiem, kas tikai jāatceras un jāatkārto dienu no dienas.

Brokastis: No rīta tukšā dūšā izdzeram 2 glāzes attīrīta ūdens (var arī minerālūdeni, bet bez gāzes), pagaidām 15-20 minūtes, pēc tam brokastojam ar ierasto ēdienu, bet nemazgājam. leju maltītes laikā. Gaidām 2 stundas, kamēr neko citu neēdam un nedzeram.

Pusdienas: Izdzeriet vēlreiz 2 glāzes ūdens, pagaidiet iepriekšminēto laiku, paēdiet pusdienas. Arī pusdienu ēdienkartē ierobežojumu nav, izņemot to, ka "trešajā" vajadzēs iztikt bez kompota un cita šķidruma. Mēs arī gaidām 2 stundas, savaldot iespējamās slāpes.

Vakariņas: Šoreiz izdzeram 1 glāzi ūdens (bet iespējams arī 2, ja līdz gulētiešanas vēl ir daudz laika). Pēc 15-20 minūtēm vakariņojam ar ne pārāk kaloriju un "smagu" ēdienu, neskaitot vakara tēju, pienu utt. nākamajām 2 stundām.

Tiem, kas dienas laikā plāno sarīkot kādas uzkodas, atzīmējam, ka pirms tam obligāti jāizdzer arī 2 glāzes attīrīta ūdens, pat ja uzņemtais ēdiena daudzums ir neliels (sviestmaize, augļi, cepumi), bet šajā gadījumā ir atļauts izdzert 1 glāzi ūdens, nevis divas.

Rezultāti un atsauksmes par diētu slinkajiem uz ūdens. Kāds ir svara zaudēšanas noslēpums?

meitene dzer ūdeni, ievērojot diētu slinkiem

Spriežot pēc daudzajām labajām atsauksmēm par slinko diētu, šī svara zaudēšanas sistēma patiešām var radīt brīnumus. Daži, kuri zaudēja svaru, ziņoja, ka viņiem izdevās atbrīvoties no 8-10 papildu mārciņām tikai 2 nedēļu laikā. Bet kāds ir tik satriecoša uztura rezultāta noslēpums slinkākajiem? Izdomāsim to sīkāk.

Pirmkārt, šī sistēma lieliski tiek galā ar izsalkuma sajūtu, jo 2 glāzes ūdens pirms ēšanas piepilda kuņģi gandrīz par trešdaļu, tādējādi nodrošinot relatīvu sāta sajūtu. Rezultātā negribēsies ēst daudz, porcija ievērojami samazināsies un kalorijas organismā nonāks daudz mazāk.

Otrkārt, diēta slinkiem uz ūdens spēj tikt galā ar visu tievētāju biežo problēmu - lēno vielmaiņu. Kā liecina uztura speciālistu pētījumi, ūdens dzeršana īsi pirms ēdienreizes paātrina vielmaiņas procesus vairākas reizes.

Un, treškārt, tā ir iespēja dienas laikā uzņemtos nevajadzīgos kaloriju saturošos dzērienus (tēju un kafiju ar cukuru, enerģijas un gāzētos dzērienus u. c. ) aizstāt ūdens vietā, kas būs ne tikai veselīgāki svara zaudēšanai, bet arī ķermeņa darbam kopumā. Jau pirmajā dienā pēc 2 glāzes tīra ūdens izdzeršanas pirms katras ēdienreizes sajutīsiet, kā nepieciešamība pēc šiem dzērieniem pazudīs pati no sevis un attiecīgi "tukšās" un pat dažkārt "kaitīgās" kalorijas vairs neiekļūs organismā. (sakarā ar saturu dzērienos, krāsvielas, garšas utt. ).

Vēl viena svarīga slinkās svara zaudēšanas diētas priekšrocība ir tā, ka ikdienas enerģija, ko mūsu ķermenis tērē, tiek ražota ar ūdens palīdzību. Tāpēc ir tik svarīgi to pietiekami daudz dzert un vairāk kustēties.

Ievērot šo diētu ir ļoti vienkārši, jo tas neprasa mainīt ēdienu izvēli un ikdienas uzturu. Turklāt, pateicoties slinko diētai, jūs varēsiet zaudēt svaru īsā laikā un saglabāt iegūtos rezultātus ilgu laiku, jo jūs varat pieturēties pie tās neierobežotu laiku. Tāpēc šī svara zaudēšanas sistēma dažkārt pat tiek dēvēta par "mūža diētām", saistībā ar kurām uztura speciālisti to iesaka lietot ilgstoši.

Tādējādi diēta slinkiem tikai no pirmā acu uzmetiena šķiet tik vienkārša, tāpēc daži pat šaubās par tās efektivitāti. Tāpēc, ja šaubāties vai esat skeptisks par šāda veida svara zaudēšanu, dažādos forumos varat izlasīt atsauksmes par diētu slinkiem no tiem, kuri ir gājuši ceļu uz pilnīgu svara zaudēšanu.