Atsauksmes par Bentolit

 • Sofija
  Es izmēģināju dažādas diētas, apmeklēju fitnesu. Rezultāti bija minimāli, ātri atgūstot svaru. Pirms sešiem mēnešiem es vērsos pie uztura speciālista. Pārskatījis manu vēsturi, ārsts ieteica bentolītu. Divu mēnešu laikā esmu zaudējusi 30 kg! Tagad es dzeru bentolītu, lai saglabātu savu figūru reizi mēnesī nedēļā. Svars ir stabils 60 kg - esmu priecīgs!
  Bentolit
 • Emīls
  Ar vecumu es pieņēmu daudz liekā svara. Man nekad nepatika apmeklēt sporta zāli un ievērot diētu - arī ne man. Tāpēc es sāku meklēt internetā citas svara zaudēšanas metodes. Es izpētīju dažādu produktu pārskatus un nolēmu izmēģināt bentolīta dzērienu. Izvēle neapbēdināja. Rezultāts mani pilnībā apmierināja. Jau viena uzņemšanas mēneša laikā es zaudēju 25 kg.
  Bentolit
 • Elizabete
  Es pats esmu ļoti slaids, neatkarīgi no tā, cik daudz es ēdu, es nekad nepieņemu svaru. Es pērku vīram bentolītu. Viņš, diemžēl, ļoti sliecas uz lieko svaru. Pirmo reizi šis dzēriens palīdzēja viņam zaudēt 30 kg. Es to lietoju divas reizes dienā mēnesi. Tagad tikai nedēļas nogalēs, vienu reizi vakarā. Svars joprojām ir, vīrs nepieņem svaru. Viņš sāka justies labāk, un arī es esmu laimīgs).
  Bentolit
 • Katrīna
  Labs svara zaudēšanas atbalsts. Divas nedēļas uzņemšanas tas palīdzēja zaudēt liekos kilogramus pirms kāzām. Tas bija ērti dzert - dzēriens tiek pagatavots ātri, tāpat kā parasta šķīstošā kafija. Biju pārsteigta, ka garša nav pretīga, bet gluži pretēji pat ļoti patīkama, ar kapučīno garšu un vieglu kanēļa aromātu. Nebiju vīlusies, priecājos par pirkumu!
  Bentolit
 • Katrīna
  Bentolītu lietoja mēnesi, vienu reizi dienā naktī. Rezultātā normālos apstākļos zaudēju 17 kg. Esmu vairāk nekā apmierināta ar rezultātu. Es izskatos slaida un pievilcīga kā nekad agrāk! Dzēriens ātri sagatavojas un garšo labi. Ieteikt.
  Bentolit
Lietotāja vērtējums Bentolit
4.5
14