Lietošanas pieredze Bentolit

Katerina, Velsas pilsēta.

kā es zaudēju svaru ar Bentolit ar bentonīta māliem - pirms un pēc lietošanas

Sveiki visi. Šodien es nolēmu pastāstīt savu stāstu par to, kā mans svars sasniedza 105 kg, kā es varēju atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, kuru līdzekļu izmantošana man palīdzēja zaudēt svaru, un pats galvenais, kādi pozitīvie dzīves aspekti man pēc tam tika atklāti!

Pieredze, kā es gadā zaudēju 60 kg

Man ir bijis liekais svars kopš dzimšanas. Un, jo vecāks es kļuvu, jo lielāks kļuva mans svars. Līdz universitātes absolvēšanai es svēru vismaz 105 kg. Es piespiedu sevi nodarboties ar fitnesu, taču pat visnogurdinošākie treniņi nedeva vismaz kādu pozitīvu rezultātu.

Es domāju, ka visas meitenes ar līdzīgu problēmu man piekritīs. Papildu mārciņas padara dzīvi daudz grūtāku, gan personisku, gan profesionālu. Sākumā es sapratu, ka liekais svars ir iemesls, kāpēc vīriešu puse ir tikai draugs ar mani. Un, kad es sāku strādāt un veidot karjeru, es pamanīju, ka pat ar visām viņu spējām tiek paaugstināti tie, kas ir slaidāki un attiecīgi arī skaistāki.

Un tikai tad es nopietni pārdomāju savu svaru un apņēmīgi ķēros pie līdzekļu un metožu meklēšanas, kas varētu mani glābt no liekajiem kilogramiem. Pirmkārt, es vērsos pie uztura speciālista.

Bentolit novājēšanas dzēriens - kas tas ir, kā to lietot

Dietologs izrādījās pieredzējis ārsts, pētīja manu slimības vēsturi un testu rezultātus. Es iesaku turpināt nodarboties ar vispārējo tonusu. Un viņa norunāja tikšanos ar Bentolit. Viņa man pastāstīja, kas tas bija.

novājēšanas dzēriena BENTOLIT ar bentonīta māliem lietošanas pieredze

Kā uzzināju no ārsta vārdiem un pēc tam pats izlasīju informāciju internetā, Bentolit ir ātrs novājēšanas dzēriens, kura pamatā ir bentonīta māls. Sākumā, protams, mani satrauca fakts, ka man būs jādzer kaut kāds māls, bet patiesībā viss izrādījās daudz labāk un patīkamāk.

Šis svara zaudēšanas produkts tiek pārdots pulvera formā, kas ir jāuzvāra, piemēram, kā šķīstošā kafija vai kakao. Dzērienu ir ļoti viegli pagatavot - divas tējkarotes pulvera pārlej ar 200 ml karsta ūdens (to var aizstāt ar vājpienu). Labi samaisa ar karoti vai kratītāju. Dzēriens arī bija ļoti garšīgs - tas atgādina kapučīno ar kanēļa garšu.

Pēc ārsta ieteikuma es visu gadu dzēru šo dzērienu pēc individuāla kursa. 30 dienas nepārtraukti katru vakaru pirms gulētiešanas, pēc nedēļas pārtraukuma, pēc tam atkal 30 dienas. Un tā visu gadu riņķī. Pēc katra mēneša kursa es apmeklēju dietologu. Es izveidoju žurnālu, kurā atzīmēju svara izmaiņas un savu veselību.

Pēc Bentolit lietošanas - mani rezultāti un sasniegumi

Pēc pirmā un otrā Bentolit lietošanas mēneša svars ir samazinājies par 30 kg. Pēc 6 mēnešiem - es svēru par 45 kg mazāk, un līdz gada kursa beigām - mīnus 60 kg! Tajā pašā laikā es ēdu kā parasti, divas reizes nedēļā devos uz fitnesu (viena nodarbība ilga 40 minūtes). Es nekad neesmu pamanījis Bentolit lietošanas blakusparādības vai citas negatīvas reakcijas. Es jūtos lieliski - ārēji esmu pārveidojusies līdz nepazīšanai. Tieši laikā, kad es zaudēju svaru, bija liceja absolventu vakars, kurā es mācījos. Neviens mani uzreiz pat neatpazina, un tad visi bija šokā. Visu vakaru viņi runāja tikai par mani.

Pirms diviem gadiem sporta kompleksā, kur gāju uz fitnesu, es satiku vīrieti, kurš tagad ir mans vīrs. Darbā viņa saņēma ilgi gaidīto paaugstinājumu. Šādi vienkāršais novājēšanas dzēriens Bentolit ir mainījis manu dzīvi uz labo pusi. Es to izmantoju iknedēļas kursos reizi mēnesī, lai saglabātu slaidu figūru. Iesakiet!