Ko jūs varat dzert diētas laikā 7, 14 un 30 dienas

Radikālas metodes liekā svara novēršanai kļūst arvien aktuālākas starp tiem, kuri zaudē svaru. Daudzi cilvēki ar lieko svaru izmanto kuņģa sasaistīšanu - operāciju, lai samazinātu tā apjomu, lai zaudētu svaru, patērējot minimālo pārtikas daudzumu, ko viņi ēd. Ir barošanas sistēma, arī balstīta uz kuņģa saraušanās principu līdz mazam izmēram. To var droši izmantot mājās, un svara zaudēšanas rezultātu noteiks tas, cik tas ir grūts, cik ilgi tas ilgst un vai tiek ievērots atļauto produktu saraksts.

Kas ir dzeramā diēta

Šī ir efektīva svara zaudēšanas tehnika, kas izstrādāta pēc principa: dzer visu, bet neko neēd. Jēdziens "dzeramā diēta svara zaudēšanai" nav tas pats, kas tādas svara zaudēšanas sistēmas kā ūdens diēta, badošanās dienas ar šķidrumiem vai medicīniska badošanās. Šis paņēmiens, atšķirībā no iepriekš minētā, neizslēdz neviena ēdiena lietošanu, tas izslēdz tikai košļājamā refleksa lietošanu. Tas nozīmē, ka visai atļautajai pārtikai jābūt šķidrai, pat ūdeņainai.

Ar retu ēdienu palīdzību mūsu ķermenis ātrāk pierod pie sāta, atbrīvojas no ieraduma apēst emocionālo izsalkumu, kura dēļ notiek ātra un efektīva lieko mārciņu izmešana. Visu šķidro ēdienu galvenā sastāvdaļa ir ūdens lielos daudzumos. Kopā ar citiem tiesību aktiem tas labi nomāc bada sajūtu un pilnīgi nesatur kalorijas.

Kā pareizi ievērot

dzeršanas diētas ievērošanas noteikumi

Šķidrā svara zaudēšanas metode pamatoti tiek dēvēta par vienu no visefektīvākajām, taču tā neaizliedz cilvēka ķermenim vitāli svarīgu vielu uzņemšanu no pārtikas - tā neizslēdz no uztura ne olbaltumvielas, ne taukus, ne ogļhidrātus, tā vienkārši ietver to pārvēršanu šķidrumākonsekvence. Ne visus produktus var pārvērst šķidrumā vai biezenī (piemēram, gaļā), tāpēc ir vērts uzkrāt aptieku vitamīnu kompleksu un katru dienu atsvaidzināt spēkus ar svaigiem vitamīnu ēdieniem.

Plusi un mīnusi

Lai arī šīs svara zaudēšanas metodes piekritēji šķidruma metodi uzrāda kā labāko svara zaudēšanai, tās plusi un mīnusi ir uz svariem vienādā stāvoklī. Nenoliedzamās sistēmas priekšrocības ir šādas:

 • pilnīga ķermeņa attīrīšana no pārtikas atkritumiem šūnu līmenī;
 • vielmaiņas paātrināšana, uzlabojot gremošanas trakta darbu;
 • kuņģa sašaurināšanās un piesātinājums ar minimālu pārtikas daudzumu;
 • ātra liekā svara likvidēšana.

Tie, kuri zaudē svaru, izmantojot šo paņēmienu, vienmēr izjūt tā trūkumus:

 • psiholoģiski ir ļoti grūti pārvarēt dabisko košļājamo refleksu;
 • agrīnā stadijā jums pastāvīgi jāpacieš nogurdinoša apetīte;
 • Bieži tehnikas pavadoņi pašā sākumā ir pastāvīgs nogurums, apātija, neapmierinātības sajūta;
 • atteikšanās no rupjas pārtikas un košļājamo paradumu ir spēcīgs ķermeņa stress, ar kuru ne visi, kas vēlas zaudēt svaru, var tikt galā.

Dzērieni

Klasiskā šķidrās diētas versija ir paredzēta mēnesim - tas ir optimālākais periods pilnīgai ķermeņa sistēmu attīrīšanai un atjaunošanai. Tomēr ne visiem izdodas pabeigt pilnu tehnikas kursu, tāpēc ir arī citi, vienkāršāki, īsāki un saudzējošāki diētas veidi. Nozīme paliek nemainīga, un ilgums mainās atkarībā no svara zaudētāja psiholoģiskā noskaņojuma, viņa gribasspēka un veselības stāvokļa. Lai iegūtu vislabāko rezultātu pat ar īsāko šķidruma metodi, jums jāzina, ko dzert.

Dzeršanas diena

ko jūs varat dzert, dzerot diētu

Vieglākais veids, kā zaudēt svaru šķidrumiem, ir dzert dienu. Citiem vārdiem sakot, šī ir pazīstama un pazīstama gavēņa diena. Populārākais dzēriens šādai vienas dienas izkraušanai tiek uzskatīts par ūdeni ar citronu, taču jums nevajadzētu aprobežoties tikai ar to. Galvenais ir dzert, un kas nav tik svarīgi. Labāk, ja tas ir mono dzēriens, lai gan dienas laikā ir atļauts sajaukt vairāku veidu šķidrumus. Dienas nauda ir 25-35 ml uz kilogramu svara, tas ir, no 1, 5 līdz 3 litriem. Šķidrumu izkraušanas laikā varat izmantot šādus dzērienus:

 • jebkura veida nesaldināta tēja (melna, zaļa, augu izcelsmes);
 • beztauku kefīrs vai dabīgs jogurts;
 • svaigi spiestas augļu un dārzeņu sulas;
 • kompoti no ogām, augļiem vai žāvētiem augļiem.

Trīs dienas

Šī trīs dienu izkraušana būtībā ir tāda pati kā iepriekšējā opcija, taču šajā gadījumā vajadzētu būt trīs dzeršanas dienām pēc kārtas. Prasības paliek nemainīgas - mēs tikai dzeram, bet neko neēdam. Cukuroti, gāzēti, koncentrēti dzērieni ir aizliegti. Visam jābūt svaigam, dabīgam, sagatavotam ar savām rokām. Trīs dienu šķidruma izkraušanas izvēlnē var būt:

 • tēja, kafija (bez cukura, bet rūgta dzēriena garšu var pievienot ar pāris karotēm piena), kompots;
 • dārzeņu un augļu sulas, kokteiļi, kokteiļi;
 • piena un raudzēti piena produkti ar zemu tauku saturu (raudzētu ceptu pienu vislabāk izmantot minimālā daudzumā, jo tajā ir liels tauku saturs);
 • želeja - ogu vai auzu pārslu.

Septiņas dienas

Efektīvs, bet izaicinošs šķidruma paņēmiena septiņu dienu kurss palīdzēs zaudēt pusotru kilogramu dienā. Lai dažādotu, nedaudz bagātinātu niecīgo šķidro uzturu, 7 dienas ēdienkartē varat ievadīt gaļas un zivju buljonus, taču tos vajadzētu pagatavot, pievienojot minimālu sāls daudzumu, jo sāļie dzērieni, piemēram, sāļie ēdieni, saglabā šķidrumu organismā un novērš svara zudumu. Gatavā buljona garšu varat uzlabot ar zaļumiem, burkānu vai selerijas gabaliņiem.

priekšzīmīga dzeršanas diētas izvēlne

Ieteicams dzert:

 • nesaldinātas tējas, kompoti, želeja;
 • piena produkti un rūgušpiens;
 • sulas, kokteiļi, dārzeņu buljoni;
 • buljoni: gaļa (liesa - vistas vai liellopa gaļa) ​​vai zivis.

10 dienas

Ievērojami uzlabo vielmaiņu, 10 dienu diētas dzeršana palīdzēs zaudēt vismaz 10 kilogramus. Pirmie soļi šajā tehnikā var būt ļoti sarežģīti, bet līdz diētas vidum šķidrais ēdiens kļūs pazīstams un samērā ātri piesātinās ķermeni, lai arī ne uz ilgu laiku. Tāpēc labāk pieturēties pie veselīga uztura: ēst biežāk, bet ierobežot apēstās porcijas lielumu. Atļauto desmit dienu dzeramo dzērienu saraksts ir gandrīz tāds pats kā īsās šķidrās metodes. Tas:

 • jebkura tēja, kafija, kompots, uzvar, želeja;
 • vājpiens, kefīrs, dabīgais jogurts;
 • dārzeņu buljoni, gaļas un zivju buljoni;
 • svaigi spiestas sulas, dārzeņu un augļu kokteiļi.

Divas nedēļas

Lai gan iknedēļas vai desmit dienu šķidruma metodi var salīdzinoši viegli staigāt, 2 nedēļu dzeršanas diētu ir nedaudz grūtāk iet. Organisma saņemto barības vielu daudzums ir stipri ierobežots, tādēļ, ievērojot šādu diētu, papildus visiem iepriekšminētajiem dzērieniem ikdienas uzturā noteikti jāiekļauj dārzeņu biezeņa zupas, kas vārītas bez garšvielām, un pēc tam ar blenderi sasmalcinātas līdz ūdeņainai konsistencei. To pagatavošanai der gan svaigi dārzeņi, gan veikalā nopērkami saldētu dārzeņu maisījumi.

Mēnesi

Visgrūtākais un ilgākais šķidruma svara zaudēšanas paņēmiens ir mēneša dzeramā diēta. Lai izturētu tik ilgu atturēšanās periodu no rupjas pārtikas, jāsagatavojas gan garīgi, gan fiziski. Bez pieraduma un iepriekšējas apmācības nav iespējams pēkšņi atteikties no parastā ēdiena, pārejot uz šķidrumu - tas var apdraudēt sadalījumu, kas nozīmē zaudētā svara atgriešanos un veselības problēmas. Ikmēneša šķidrās diētas laikā jūs varat dzert visu, kam ir šķidra konsistence un kas ir norādīta visos iepriekš minētajos sarakstos.

Ciets

stingra dzeršanas diēta svara zudumam

Jebkuru šķidruma paņēmienu neatkarīgi no tā ilguma var saukt par salīdzinoši grūtu, jo katrā no tiem cietā pārtika ir pilnībā izslēgta no uztura. Par vissmagāko dzeršanas diētu tiek uzskatīta ēšana tikai ar ūdeni (badošanās) un ilgstoša uztura lietošana ar dažādiem šķidrumiem - mēnesi vai ilgāk. Šķidrās īslaicīgās diētas, kurās tiek patērēti dažādi dzērieni, dārzeņu un augļu biezeņi, kokteiļi, novārījumi, buljoni, rīvētas zupas, tiek uzskatītas par mazāk bargām un veselībai nekaitīgām.

Šokolādes dzērienu diēta

Šādu interesantu un aromātisku svara zaudēšanas metodi var attiecināt uz divām diētu grupām vienlaikus: dzeršanu un mono-diētām, jo ​​vienīgais produkts, ko atļauts lietot diētiski šokējoši, ir kakao. Vai nu vāriet to ar nedaudz piena ar zemu tauku saturu, vai vienkārši atšķaidiet ar ūdeni bez cukura vai citiem saldinātājiem. Jūs varat mēģināt sēdēt uz kakao vienu līdz septiņas dienas, eksperti vairs neiesaka mocīt ķermeni, jo veselība ar šo pieeju kļūst par zaudēto kilogramu atmaksāšanos.

Iziet

Vienas dienas šķidruma izvadīšana neprasa īpašu uztura pabeigšanu. Ilgākai, nopietnai šķidruma uztura sistēmai obligāti jābeidzas ar kompetentu vienmērīgu iziešanu no dzeršanas diētas. Ilgstoši uz šķidra laika gremošanas trakts pārstāj pieņemt un pārstrādāt cietu pārtiku, tāpēc tie diētā jāievieš pakāpeniski. Izejas ilgumam jābūt vienādam ar diviem izietās šķidruma padeves sistēmas kursiem.

Pirmajās dienās pēc brokastīm eksperti iesaka aprobežoties ar nelielu daudzumu šķidru auzu pārslu, pēc tam visu dienu ievērojiet ierasto dzeršanas diētu. Tad pusdienās varat mēģināt iekļaut vienu vieglu cietu produktu - vārītu olu, cieta siera šķēli, gurķu salātus vai ābolu. Pēc šādas sistēmas nedēļas jums vajadzētu pāriet uz cietu, ar zemu tauku saturu ēdienu, pamazām atgriežoties pie parastās, iepriekš pazīstamās diētas.

Receptes

Šķidruma metode ir vienkāršākā un vienkāršākā sagatavošana: atļautos produktus izmanto vai nu jau gatavus, vai arī tiem nepieciešama minimāla termiskā apstrāde. Lielākā daļa dzeramās diētas receptes ir visu veidu dzērieni, kuru pagatavošanas tehnoloģija ir pazīstama pat bērnam. Pagatavot zupu biezeni ir nedaudz grūtāk, jo šeit dārzeņi vispirms ir jāuzvāra un pēc tam jābiezina ar blenderi. Tā kā šai metodei nav skaidras izvēlnes, bet tā ļauj koncentrēties uz savām gastronomiskajām vēlmēm, katram būs savas receptes.