Diētas nedēļa: kā zaudēt 7 kilogramus nedēļā

Nedēļas diēta ir efektīvs veids, kā ātri zaudēt svaru. Tātad 7 dienu laikā jūs varat zaudēt līdz 7 kilogramiem. Kā to izdarīt? Un cik tas ir droši? Lasiet mūsu materiālā.

Diēta Nedelka ir spilgts diētu sērijas pārstāvis, kas sola ātru svara zudumu īsā laika periodā. Protams, tas ir saistīts ar bargu barības ierobežojumu un līdz ar to arī kaloriju skaitu. Ir vērts atzīmēt, ka šo diētu nav viegli panest, tāpēc jums ir nepieciešams sagatavoties. Ieteicams, lai varētu daudz staigāt un gūt dažus iespaidus, lai nedomātu par ēdienu. Vislabāk, ja šīs septiņas dienas pēc iespējas mazāk laika pavadāt mājās, kur ir ledusskapis. Arī šajā periodā ir ļoti vēlams negatavot neko tādu, ko nevarat ēst.

Runājot par ūdeni, kā parasti, jums jāizdzer vismaz 1, 5 litri dienā. Citi dzērieni ir atļauti tikai zaļā tēja (izņemot īpašas dienas)

ūdens un novājēšanas produkti nedēļā par 7 kg

Diētas nedēļa: ēdienkarte

Kā jau minēts iepriekš, Nedelka diēta uzņemas diezgan ierobežotu uzturu, tāpat kā diētā. Jo īpaši jūs varat ēst tikai vienu produktu katru dienu, sadalot to 3-4 ēdienreizēs.

Pirmā diena

Jūsu ēdienkarte ir par dzeršanu: tējas, kafija, sulas. Jūs varat dzert jebko (izņemot gāzētos dzērienus) un jebkurā daudzumā. Bet labāk ir atteikties no ēdiena.

Otrā diena

Jūsu ēdienkarte ir neapstrādāti dārzeņi. Daudzumam nav ierobežojumu. Galvenais nav dot viņiem termisko apstrādi.

Trešā diena

Šī diena dublē pirmo un ir dzeršanas diena, tāpēc uzkrājiet interesantus dzērienus. Ja jums patiešām ir grūti, varat atļauties 2 dārzeņu kokteiļus.

Ceturtā diena

Augļi. Ēdiet neapstrādātus augļus jebkurā daudzumā.

zivju rieksti un avokado svara zudumam nedēļā par 7 kg

Piektā diena

Jūsu ēdienkarte ir vārīta liesa gaļa, biezpiens un olas. Apjoma ierobežojums: gaļa - 300 grami, biezpiens - 100 grami un 3 olas.

Sestā diena

Sestā diena ir arī dzeršana.

Septītā diena

Nedelkas diētas septītā diena ir paredzēta, lai izietu no stingrās diētas, tāpēc ēdienkarte būs, lai arī pilnīga, bet tomēr pēc iespējas diētiskāka.

Brokastīs ēd omleti un jogurtu. Pusdienās baudiet vistas zupu. Pēcpusdienas uzkoda ir augļi. Un vakariņās - grieķu salāti.

Cik bīstams ir ātrs svara zudums?

Tas ir atkarīgs no tā, ko jūs uzskatāt par ātru svara zudumu un cik daudz svara vēlaties zaudēt. Ja jums ir aptaukošanās un jums ir nepieciešams zaudēt lieko svaru, tad tas var izzust ātrāk nekā tad, ja jums vajadzētu zaudēt tikai pāris mārciņas.