Novājēšanas dzēriens, kura pamatā ir bentonīta māls

Bentolit Rīgā Latvija

Dzert Bentolit
€ 24€ 48
4.514

Pasūtīt Bentolit

Atlaide -50%

Bentolit ir ātrs novājēšanas dzēriens, kura pamatā ir bentonīta māls. Sākotnējā produkta cena € 24 bez atlaides. Piegāde - Latvija, pēc sūtījuma saņemšanas jums būs jāmaksā kurjeram vai pa pastu.

Ja jums vajadzētu saņemt dzērienu ar piegādi Rīgā:

 • izmantojot oficiālo vietni, pasūtījuma veidlapā vienkārši norādiet tālruņa numuru saziņai un savu vārdu
 • gaidiet atsauksmes - un stundas laikā uzņēmuma vadītājs jums piezvanīs un atbildēs uz jūsu jautājumiem
 • Norādiet adresi un piegādes datumu, visas pakas izmaksas

Pievērsiet uzmanību! Ir īpašs piedāvājums "ATLAIDE -50%" - ir laiks to iegūt par pazeminātu cenu.

Kā nopirkt Rīgā Bentolit

Tagad ikviens var zaudēt svaru bez nogurdinošiem treniņiem un ilgstošām diētām, pat tie, kuriem iepriekš bija vissīkāka figūra ar visgrūtākajiem centieniem. Iepazīstieties ar diētikas jaunievedumiem - ātru novājēšanas dzērienu, kura pamatā ir bentonīta māls!

Bentolit ir efektīva svara zaudēšanas metode sievietēm un vīriešiem. Uzlabo vielmaiņu, dziedē visu ķermeni. Dzēriens ir viegli pagatavojams, ērti dzerams un tam ir patīkama garša (kapučīno ar vieglu kanēļa aromātu). Izmaksas Latvijā, izņemot atlaides un piegādes izmaksas € 24. Saņemot ziņojumu un saņemot ziņojumu, varat samaksāt par pasūtījumu. Maksa par piegādi ar kurjeru uz jūsu norādīto adresi var atšķirties atkarībā no saņemšanas pilsētas.

Mēs vēršam jūsu uzmanību, tikai šodien ATLAIDES -50%. Derīgs pasūtījumiem, izmantojot oficiālo vietni. Vietnē pasūtījuma veidlapā norādiet savu kontaktinformāciju, lai iegūtu Bentolit akcijai

Kā pasūtīt Bentolit un saņemt piegādi Rīgā:

 • ievadiet savu vārdu un tālruņa numuru - ievadiet savu vārdu un tālruņa numuru
 • gaidiet operatora zvanu, kurš pēc iespējas ātrāk piezvanīs jums, lai precizētu detaļas
 • saņemt un samaksāt 2-14 dienu laikā Rīgā

Lai izvairītos no pārpratumiem, uzmanīgi norādiet pakas saņemšanas datus (Latvija, Rīga, iela, māja, pasta indekss).

Citas Latvijas pilsētas, kur var iegādāties Bentolit

Pilsētas Latvijā, kur var iegādāties Bentolit

Pilsētas Latvijā

Atsauksmes par Bentolit Rīgā

 • Sofija
  Es izmēģināju dažādas diētas, apmeklēju fitnesu. Rezultāti bija minimāli, ātri atgūstot svaru. Pirms sešiem mēnešiem es vērsos pie uztura speciālista. Pārskatījis manu vēsturi, ārsts ieteica bentolītu. Divu mēnešu laikā esmu zaudējusi 30 kg! Tagad es dzeru bentolītu, lai saglabātu savu figūru reizi mēnesī nedēļā. Svars ir stabils 60 kg - esmu priecīgs!
  Bentolit
 • Emīls
  Ar vecumu es pieņēmu daudz liekā svara. Man nekad nepatika apmeklēt sporta zāli un ievērot diētu - arī ne man. Tāpēc es sāku meklēt internetā citas svara zaudēšanas metodes. Es izpētīju dažādu produktu pārskatus un nolēmu izmēģināt bentolīta dzērienu. Izvēle neapbēdināja. Rezultāts mani pilnībā apmierināja. Jau viena uzņemšanas mēneša laikā es zaudēju 25 kg.
  Bentolit
 • Elizabete
  Es pats esmu ļoti slaids, neatkarīgi no tā, cik daudz es ēdu, es nekad nepieņemu svaru. Es pērku vīram bentolītu. Viņš, diemžēl, ļoti sliecas uz lieko svaru. Pirmo reizi šis dzēriens palīdzēja viņam zaudēt 30 kg. Es to lietoju divas reizes dienā mēnesi. Tagad tikai nedēļas nogalēs, vienu reizi vakarā. Svars joprojām ir, vīrs nepieņem svaru. Viņš sāka justies labāk, un arī es esmu laimīgs).
  Bentolit
 • Katrīna
  Labs svara zaudēšanas atbalsts. Divas nedēļas uzņemšanas tas palīdzēja zaudēt liekos kilogramus pirms kāzām. Tas bija ērti dzert - dzēriens tiek pagatavots ātri, tāpat kā parasta šķīstošā kafija. Biju pārsteigta, ka garša nav pretīga, bet gluži pretēji pat ļoti patīkama, ar kapučīno garšu un vieglu kanēļa aromātu. Nebiju vīlusies, priecājos par pirkumu!
  Bentolit
 • Katrīna
  Bentolītu lietoja mēnesi, vienu reizi dienā naktī. Rezultātā normālos apstākļos zaudēju 17 kg. Esmu vairāk nekā apmierināta ar rezultātu. Es izskatos slaida un pievilcīga kā nekad agrāk! Dzēriens ātri sagatavojas un garšo labi. Ieteikt.
  Bentolit