Kā zaudēt svaru - pamatprincipi un noteikumi

svara zaudēšanas vispārējie principi un noteikumi

Kā zaudēt svaru? Liekā svara un tā pieauguma klātbūtnē jāveic pasākumi tā normalizēšanai. Un šeit jūs varat dzirdēt, lasīt un redzēt tūkstoš vai pat vairāk veidu, ieskaitot pat īpašas darbības tauku noņemšanai vai kuņģa tilpuma samazināšanai.

Galvenie svara zaudēšanas noteikumi

Kā zaudēt svaru? Ir novājēšanas zāles ar dažādiem darbības mehānismiem. Dažas zāles bloķē fermentu darbību, kas noārda taukus mūsu ķermenī, bet citi, šķiet, absorbē tauku molekulas no pārtikas un izved tās no ķermeņa.

Visi šie līdzekļi, īpaši ilgstoši lietojot, var izraisīt nopietnas problēmas gremošanas sistēmā, tāpēc nedod Dievs jums tos lietot bez konsultēšanās un bez ārsta speciālista uzraudzības. Visu šādu narkotiku galvenais trūkums ir tas, ka tie darbojas tikai zāļu lietošanas laikā. Pēc atcelšanas viņa nomestie kilogrami tiek ātri atgriezti.

Tirgū tiek reklamētas daudzas zāles un bio piedevas, kas reklamētas svara zaudēšanai, un to skaits pieaug. Tomēr lielākā daļa no tām ir ļoti apšaubāmas. Šo zāļu ražotāji biežāk izvēlas ieguldīt naudu līdzekļu reklamēšanā, nevis pētīt to efektivitāti un drošību.

Cienījamās dāmas un kungi, svara zaudēšanas un svara kontroles galvenais princips un noslēpums ir pavisam vienkāršs: jums jāpatērē mazāk kaloriju un jātērē vairāk.

Uzmanību!Ir tikai divi dabiski un droši veidi, kā kontrolēt savu svaru: vingrojot un izmantojot diētu.

Tajā pašā laikā dažiem kontroles svars ir salīdzinoši vienkāršs, savukārt citiem ir jāstrādā un jācieš mēnešiem un gadiem. Pirmie var atļauties tādus apgalvojumus kā: "Liekais svars liecina par viltību un pašdisciplīnas trūkumu. "Otrkārt, šādi paziņojumi ir tikai kaitinoši.

Jo svars vienā vai otrā pakāpē var būt atkarīgs arī no ģenētiskiem un konstitucionāliem faktoriem, ar kuriem nav tik viegli tikt galā. Tomēr svara kontrolei ir universāli noteikumi un paņēmieni, kas ļauj ikvienam sasniegt vairāk vai mazāk rezultātu.

Mūsdienu pasaulē lielākā daļa iedzīvotāju dzīvo ar relatīvi lielu pārtikas un pārtikas daudzumu. Tajā pašā laikā pārtika lielākajai daļai ir viegli pieejama, jums nav nepieciešams to iegūt, to audzēt, vienkārši devās uz lielveikalu, klīda pa plauktiem, kas piepildīti ar dažādiem ēdieniem un produktiem gaišā un aicinošā iepakojumā, dabūja pilnu grozu, atdeva naudu kasē un norij to, cik vēlaties, un cik derēs.

Ar pārtikas un produktu pārpilnību, daudzveidību un ērtu pieejamību lielākajai daļai patērētāju rodas īsta "pārtikas atkarība". Cilvēki ir atkarīgi no pārtikas, augstas kaloriju, taukainas vai saldas pārtikas, piemēram, narkotikām. Tā rezultātā notiek hroniska pārēšanās ar visām negatīvajām sekām labklājībai un veselībai, un liekais svars ir tikai šo negatīvo seku ārēja izpausme.

Tādējādi pirmais solis un noteikums ir izkļūt no "pārtikas mānijas". Pārņemiet savu pārtikas kontroli. Klausieties apetītes vai bada sajūtu. Nenorijiet neko šausmīgu tikai tāpēc, ka jūs to noliekat un skatāties no šķīvja, vai arī tāpēc, ka ir pienācis laiks uzkodām vai pusdienām. Ieklausieties savās iekšējās sajūtās, vai tiešām vēlaties ēst, vai tiešām ir nepieciešams uzkodēt.

  • 1. noteikums.Es ēdu tikai tad, kad esmu ļoti izsalcis.
  • 2. noteikums.Nekad neēdiet sātīgu. Klausieties jūsu izsalkuma sajūtu, tā ir pagājusi - pietiek, es pārvietoju šķīvi, es pieceļos no galda. Dažreiz jums jāpārtrauc ēst pat tad, kad jums tas joprojām patīk. Bieži vien acis vēl grib, bet vēders jau ir pilns. Klausieties vēderu un nomieriniet acu alkatību.
  • 3. noteikums.Sveriet reizi nedēļā un salīdziniet bilances rādījumu ar iepriekšējām izmaiņām. Ja pamanāt, ka sākat svarā, veiciet nepieciešamos svara kontroles pasākumus.

Un tas ir viss, jums nav jāizdomā kaut kas pārāk progresīvs, jums nav jāmeklē pārāk mūsdienīgi līdzekļi, pēc tam, kad jūs pārtraucāt zāļu lietošanu un atkal sākāt svarā. Tas ir tīrs blēdis, notiek parastā naudas slaukšana, nāc pie prāta, tu neesi naudas mašīna un nevēlies, lai farmācijas biznesmeņi gūtu labumu no tavas veselības. Tātad jūsu harmonija ir jūsu rokās, jums vienkārši jāparāda raksturs un ietiepība. Darīt.