Japāņu diēta 14 dienām - zaudē svaru par 7-11 kilogramiem

suši japāņu diētai

Japāņu diēta tiek uzskatīta par vienu no efektīvākajām un populārākajām mūsdienu diētām.

Kāpēc? Jo diezgan īsā laika periodā – 14 dienās, var atbrīvoties no 7 līdz 11 liekiem kilogramiem.

Šāds ātrs efekts izskaidrojams ar to, ka japāņu diēta nav sabalansēta, tas ir, tā ir sastādīta, neņemot vērā tauku, olbaltumvielu un ogļhidrātu proporcijas. Turklāt japāņu diētas ēdienkartē ir diezgan maz kaloriju, jo tajā ir zems ogļhidrātu saturs, kas liek organismam strādāt pie sava tauku slāņa sadedzināšanas.

Japāņu diētas galvenais mērķis ir mainīt vielmaiņas procesu ritmu organismā, kas pēc tam ļauj maksimāli palielināt svara zaudēšanas efektu 2-3 gadus.

Japāņu diētas būtība

Japāņu diētas būtība ir pārtika ar palielinātu olbaltumvielu daudzumu, ko nodrošina uzturā atļautie pārtikas produkti: gaļa, zivis, piena produkti.

Japāņu diēta tiek uzskatīta par diezgan stingru ēdienkartes stingro ierobežojumu dēļ. Japāņu diētas laikā jūs nevarat ēst:

 • sāls;
 • garšvielas;
 • cukurs un konditorejas izstrādājumi;
 • alkohols.

Taču, ja esi pieradis brokastīs dzert tikai kafiju un no ēdiena dod priekšroku gaļai un zivīm, japāņu diēta tev nešķitīs tik grūta. Turklāt viena no šīs diētas priekšrocībām ir uzturā atļautie raudzētie piena produkti, augļi un dārzeņi.

Šķidruma uzņemšana japāņu diētas laikā nav ierobežota – dienas laikā var dzert tik daudz, cik vēlaties, bet ne mazāk kā 1, 5 litrus dienā. Jūs varat dzert minerālūdeni, tēju vai vienkārši tīru ūdeni.

Japāņu diētai 14 dienu garumā ir vairākas ēdienkartes iespējas, kas savā starpā īpaši neatšķiras pēc produktu sastāva. Bet, ja esat izvēlējies vienu iespēju, jums nevajadzētu "lēkt" uz citu, ja pirmais pēkšņi jums kaut kādu iemeslu dēļ nav piemērots.

Japāņu diētas ēdienkarte 14 dienām

rullīši japāņu diētai foto 1

Stingri ievērojiet tabulā norādīto izvēlni:

Brokastis Vakariņas Vakariņas
Diena 1 tase kafijas 2 vārītas olas, kāpostu salāti ar augu eļļu, glāze tomātu sulas. vārīta vai cepta zivs (200 grami)
2. diena kafija, 1 krekers (cepumi) 100 grami vārītas vai ceptas zivs, kāpostu salāti (ar augu eļļu). vārīta liellopa gaļa (100 grami), glāze kefīra.
3. diena kafija, krekeri (cepumi) cepti cukini (200 grami) 2 vārītas olas, 200 grami vārītas liellopa gaļas, kāpostu salāti.
4. diena kafija jēla ola, 3 rīvēti neapstrādāti burkāni ar augu eļļu, 20 grami parmezāna augļus
5. diena rīvēti burkāni, kas garšoti ar citronu. vārīta vai cepta zivs (200 grami), glāze tomātu sulas augļus
6. diena tase kafijas ½ vārītas vistas, burkānu un kāpostu salāti 2 cieti vārītas olas, rīvēti burkāni, kas garšoti ar augu eļļu
7. diena zaļā tēja vārīta liellopa gaļa (200 grami), augļi jebkuras iepriekšējo dienu vakariņas (izņemot trešo! )
8. diena zaļā tēja ½ vārītas vistas, burkānu un kāpostu salāti 2 vārītas olas, kāpostu un burkānu salāti
9. diena kafija 200 grami vārītas vai ceptas zivs, glāze tomātu sulas jebkurš auglis
10. diena kafija 1 ola (neapstrādāta), 3 rīvēti burkāni ar augu eļļu, 20 grami parmezāna augļus
11. diena kafija, 2 nesaldināti cepumi augu eļļā cepti cukini (200 grami) 2 olas (cieti vārītas), 200 grami vārītas liellopa gaļas, kāpostu salāti
12. diena kafija (2 sausie cepumi) vārītas vai ceptas zivis (200 grami), burkānu vai kāpostu salāti 200 grami vārītas liellopa gaļas, glāze kefīra
13. diena kafija 2 vārītas olas, kāpostu salāti ar burkāniem, 1 glāze tomātu sulas vārīta vai cepta zivs (200 grami)
14. diena kafija cepta vai vārīta zivs (200 grami), kāpostu salāti ar burkāniem 200 grami vārītas liellopa gaļas, glāze kefīra

Japāņu diētas plāns un noteikumi

ruļļi japāņu diētai foto 2

1. Konsultācija ar ārstu

 • Pirmkārt, japāņu diēta paredz pastāvīgu melnās kafijas lietošanu, kas var būt kontrindicēta cilvēkiem ar sirds un asinsvadu slimībām, hipotensiju un hipertensiju. Jūsu ārsts var ieteikt melno kafiju aizstāt ar zaļo tēju.
 • Otrkārt, liels olbaltumvielu daudzums rada slodzi uz nierēm, kas var izraisīt vājumu un spēka zudumu, galvassāpes un acetona garšu mutē.

Japāņu diēta ir kontrindicēta:

 1. barojošām mātēm un bērniem;
 2. fiziskas slodzes un smaga darba laikā.

2. Gatavošanās diētai

Tieši pirms diētas ir jāsakārto badošanās diena: brokastu un pusdienu vietā ieteicams izdzert 2-3 glāzes kefīra vai piena, vakariņās - nelielu porciju griķu vai rīsu un svaigu dārzeņu salātus. .

3. Pārtikas produkti diētas laikā

 • Diētas laikā lietotajai kafijai jābūt dabīgai, jo tā satur antioksidantus, kas atbalsta organismu.
 • Gaļu un zivis ieteicams cept dubultā katlā vai cept nelielā eļļas daudzumā.
 • Olīveļļa ir ieteicama dārzeņu salātu mērcēšanai.

4. Vitamīni

Mazkaloriju diēta nevar nodrošināt organismu ar nepieciešamajām vielām, tāpēc tajā laikā obligāti jāuzņem vitamīnu-minerālu komplekss.

5. Izejiet no diētas

Jūs nevarat noorganizēt "kuņģa brīvdienas" par izstāšanos no uztura un uzklupt pārtikai.

Uztura kaloriju saturs jāpalielina pakāpeniski: ēdienam sāli jāpievieno pamazām, cieti saturošu un saldu ēst ar mēru.

Galvenie japāņu diētas noteikumi:

 1. Precīzi ievērojiet diētu pa dienām, nejauciet dienu secību.
 2. Izmantojiet tikai ēdienkartē norādītos produktus.
 3. Dzert 1, 5 litrus šķidruma dienā.
 4. Neturpiniet diētu ilgāk par 14 dienām.

Atsauksmes par japāņu diētu 14 dienām

1. Ārstu atsauksmes

Japāņu diēta tiek uzskatīta par ļoti stingru, tāpēc vispirms ir jābūt psiholoģiskai attieksmei, lai novērstu nervu sabrukumu diētas laikā. Ķermenis saņem stresu mazkaloriju pārtikas dēļ, un tāpēc ir iespējami īslaicīgi vielmaiņas traucējumi un "pārtikas sadalīšanās".

2. Citas atsauksmes

Pirmais apskats: No savas pieredzes vēlos teikt, ka japāņu diētu ir ļoti grūti izturēt. Īpaši pirmajās dienās. Bet rezultāts ir mīnus 9 kg. Un ir pagājuši 4 mēneši, un svars nav atgriezies, tomēr es uzturu sevi formā ar fitnesa palīdzību.

Otrais pārskats: vissmagākās pirmās 4 dienas. Bija pat reibonis. Bet rezultāts atmaksājās 100%. Mīnus 10 kilogrami! Jā, un ķermenis šajā laikā ir labi attīrīts.

Trešais apskats: No priekšrocībām - garšīgi produkti, nevajag aizrīties ar kefīru vai griķiem. No mīnusiem - vājums pirmajās dienās, bada sajūta. Rezultāts ir mīnus 7 kilogrami.

Kā redzams, diētas efektivitāte apstiprinās praksē, tomēr, uzsākot diētu, galvenais ir savākt visu savu gribu dūrē un censties nepalaist vaļā.